FİLTRELE

Kot Ceket

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Kot kumaş hayatımıza girdiği an itibariyle moda sektörünün pek çok alanını domine etmeyi başardı. Özellikle kot pantolonların giyilmeye başlamasıyla ortaya çıkan kotun başarısı senelerdir sekteye uğramadan katlanarak arttı ve günümüzde neredeyse her alandaki giyim ürünün içersine girerek adını modanın en büyük başarılarından biri olarak yazdırdı.

Kot pantolonların dolabımızın favori parçaları arasında girmesinden hemen sonra ise bir başka giyim ürünü yine vazgeçilmezlerimiz oldu. Evet kot ceketlerden bahsediyoruz! Kadın kot ceket modelleri arasında en bilinen olan düz renkli kot ceketlerden başlayalım ve günümüzde en sevilen kot ceket trendlerine kadar ufak bir yolculuk yapalım istedik.

Az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi düz renkli kadın jean ceket modelleri, bu kategorinin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Düğmeli ve klasik “mavi kot” olarak ifade edebileceğimiz hafif soluk renkli kot ceketler neredeyse her stille uyum gösteriyor, bu da onu dolabımızın yıldız parçaları arasına sokuyor. Bu tarz kadın kot ceket modelleri en çok tişörtler ve gömlekler ile giyiliyor. Ama son zamanlarda crop topların ve büstiyerlerin de gündelik giyime adapte olmasıyla birlikte kot ceketleri bu tarz giysiler ile de kombinlemek sıkça rastladığımız bir durum haline geldi. Jean ceketlerin sonbahar ve ilkbahar aylarında popülerleşmesi sayesinde bayan ucuz kot ceketler mağazalarda karşımıza çıkmaya başladı. Kadın kot ceket modelleri arasında  son zamanlarda sırt kısmı işlemeli olanlar oldukça trend. Bu tip modellerde hem baskılı olanlar hem de el emeği olan kalem ya da çeşitli boyalarla sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanmış kişiye özel tasarımlar çok revaçta. Kotun dayanıklı bir kumaş olduğunu da göz önüne alırsak bu tarz ürünleri yıllarca giyebileceğiniz için son derece karlı bir alışveriş olduğu yadsınamaz bir gerçek!

Yine aynı şekilde kadın jean ceket modellerinde kot kumaşın yanı sıra çeşitli farklı yapı ve renkte kumaşın ceketle harmanlanması popüler trendler arasında yer alıyor. Ekose kumaşlar bu noktada en çok karşımıza çıkan kumaşlardan. Mavi kotun kırmızı-siyah ekose ile olan müthiş uyumu elbette kot firmalarının da gözünden kaçmamış olacak ki bu harika ikiliyi ürünlerinde birlikte kullanarak bir taşla iki kuş vurmuşlar. Bej rengi kumaşın da kotla birlikte kullanımı yine ekoseden sonra en çok gördüklerimizden biri. Bu kumaş bizce kotun güçlü ve sert duruşunu biraz yumuşatıyor ve daha zarif stillerin ortaya çıkmasına katkıda bulunuyor. Bu sezon bej rengi ve deve tüyü çok popüler olduğu için bu renkleri bu tarz kot ceketinizle kombinleyebilirsiniz. yine sezonun trendleri arasında yer alan altın rengi zincirli çoklu takılar bu kombine çok yakışacaktır.

Sezonun bir diğer gözdesi ise crop top kadın kot ceket modelleri. Bu tarz kot ceketleri spagetti askılı bluzlar, yine crop top bluzlar ile birlikte kombinlemek dinamik bir stil ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Yüksek bel taytlar da bu stilin en gözde eşlikçilerinden biri. Bu tarz dinamik stillerinizi spor ayakkabılar ile tamamlayarak genç, enerjik ve modern görünümler ortaya çıkarmanız işten bile değil.

 

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Ara
Kampanyalar
TESETTÜR
CENTER OF FASHION