ŞARTLAR VE KOŞULLAR
Kullanım Koşulları

Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 'nin  web sayfası www.fullamoda.com’a hoş geldiniz. Lütfen sitemizin kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

 

Sitede Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede Yapılabilecek Değişiklikler

Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

 

Site İçeriği

Sitede bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. fullamoda, fulla, mdfulla, fullaboy, fullakids, sbsarıbeyaz, fullago, mdg, cadefulla, studıof modafulla,fullaonline, fullasepeti, mdfullasepeti, mdfullafashion, dırının markaları Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adına tescil edilmiş ticari markalarıdır.

Site içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

 

Sitede Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Güvenlik ve Gizlilik Politikası” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.

 

Ürün Bilgileri 

Sitede bulunan ürünlerin büyük bölümü Türkiye genelinde ve yurtdışındaki belirli Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi' ne ait mağazalarda bulunabilir. Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site üzerinde satılabilir.

Sitede gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sitede bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site üzerinden verilen siparişlerde sitede sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.

Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

 

Renkler

Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar

Sitede Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin bu siteler üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.

 

Fikri Haklar

Site’de mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesi’nde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.

Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

 

Üyelikten Çıkarma

Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin Kullanıcılar’a ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

Musa Dengiz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.