https://www.google.com/
Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

BİZİM HİKAYEMİZ

1998 yılında heyecanlı bir yolculuğa başladık. Bu yolculukta her zaman farklı yönlerimizi keşfettik ve en önemlisi değişimden vazgeçmedik. Kendimizi dünyanın değişen hızına, sürekli yenilenen beklentilere göre şekillendirdik; çünkü Fullamoda ailesi olarak insana değer vermek, özen göstermek, kıymetli olduğunu hissettirmek bizim ilk önceliğimiz. Yıllardır sizlerin beklentilerini göz önünde bulundurarak kendimizi yeniliyoruz.
Siz günlük hayatın temposu içinde koştururken, biz sizi yansıtan, her zaman iyi hissettiren kıyafetlerle hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz. Yurt dışında 4 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Türkiye’deki 85 mağazamız, online alışveriş ağımız ve binlerce çalışanımızla siz iyi hissedin diye yaşamınızda yer buluyoruz.

Mağazalarımızın güncel listesine buraya  tıklayarak ulaşabilirsiniz

 

YENİ DÜNYA, YENİ FULLA

Sizin için her zaman güncel modaya ayak uyduracak, yen şeyleri denemekten ve deneyimlendirmekten asla vazgeçmeyeceğiz.
Çünkü biz, kalıplara sığmayan, modayı insanı mutlu ettiği için seven bir markayız.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit şifreleme yöntemi ile tüm verilerinizi en güvenilir SSL sertifikası ile güvence altında tutuyoruz. Fullamoda.com üzerinden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz yalnızca ödeme işlemi gerçekleşirken kullanılır ve hiçbir şekilde veri tabanında saklanmaz. Sitemiz üzerinden yapacağınız her kartlı alışverişte 3Dsecure özelliği zorunludur ve mutlaka kart sahibinin onayı gerekir. 

 

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz ürün ve hizmet yaklaşımları ile kendimizi sürekli yenileyerek Kadın, Erkek ve Çocuk kategorisinde kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilere sunmak.

 

VİZYONUMUZ

Her zaman güncel modaya ayak uyduran, müşteri beklentilerini önemseyen Türkiye’nin saygın ve güvenilir markası olmak.

fullamoda.com
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler