Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
İptal ve İade Şartları

Online alışverişimdeki ürünleri değiştirebilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerinde ürününüz firmamıza ulaştıktan sonra ücreti hesabınıza bakiye olarak yüklenir, mevcut bakiyenizle sayfamızdan yeniden alışveriş yapabilirsiniz.

Online alışverişimdeki ürünleri iade edebilir miyim?

Almış olduğunuz ürünleri; orijinal ambalaj veya kutusunda, etiketli ve kullanılmamış olarak sitemiz üzerinden iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerle birlikte e-Arşiv Faturanızın da gönderilmesi gerekmektedir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iade işlemleri kabul edilmemektedir.
Hijyen nedeniyle iç çamaşırı, mayo, bikini, küpe, kemer, çorap vb. aksesuar ürünlerinin iadesi alınmamaktadır.

3 al 2 öde veya 4 al 3 öde gibi n al m öde kampanyasına dahil olan ürünlerin iade tutarı hesaplanırken; en düşük fiyatlı ürün kadar yapılan indirim tutarı, her alınan ürüne ürünün fiyat oranı kadar dağıtılmaktadır. Yani indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.

Online alışverişimdeki ürünleri kaç gün içerisinde iade edebilirim?

Ürünleri, size ulaştığı günü takiben yasal süre olan 14 Gün gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünleri mağazalarınızdan iade edebilir miyim?

Online alışverişinizde almış olduğunuz ürünleri sadece sitemiz üzerinden talep oluşturarak veya 0850 440 00 06 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayıp destek alarak iade edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan mağazalarımızdan da değişim yapabilirsiniz.

Online alışverişimdeki ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizdeki ürünler için iade süresi 14 gündür.
Anlaşmalı olduğumuz UPS ve PTT Kargo ile yapacağınız gönderiler için kargo ücreti ödemezsiniz. Kullanılmış ve etiketi kopartılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Üyeliksiz alışverişlerde iade işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Üyeliksiz yapmış olduğunuz alışverişlerde ‘giriş yap’ alanında ‘şifremi unuttum’ seçeneğiyle işlemlerinize devam etmeniz gerekmektedir. Cep telefonunuza ya da mail adresinize gelen aktivasyon koduyla profilinizi aktif hale getirebilirsiniz. Sonrasında hesabınıza giriş yaparak ‘siparişlerim’ sekmesinden iade talep formunuzu oluşturabilirsiniz.

İade işlemleri için ürünleri hangi kargo şirketi ile göndereceğim?

İade işlemlerinde, ürün/ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması UPS ve PTT Kargo ile  orijinal kutusunda ücretsiz gönderebilirsiniz. UPS ve PTT Kargo dışındaki kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti müşterilerimize aittir.

İade edilecek ürünleri hangi adrese göndermeliyim?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına ulaşarak  ücretsiz kurye talep edebilir, ürünleri Bahçekapı Mh. 2458. Sk. No:1 Şaşmaz-Etimesgut/ANKARA adresine gönderebilirsiniz.

UPS Kargo iade kodu: 414R8A

PTT Kargo iade kodu: 304715311

MNG Kargo iade kodu: 181089001

e-Arşiv faturamı kaybettim, ne yapmalıyım?

Faturanızı kaybetmeniz durumunda 0850 440 00 06 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-mail göndererek faturanızı tekrar talep edebilirsiniz. Talebi alınan fatura istekleri belirtmiş olduğunuz mail adresinize en kısa sürede ulaştırılacaktır.

İade edilen ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılır?

Kargoya teslim ettiğiniz ürünler depomuza ulaştığında ürünlerin iade şartlarına uygunluğu incelenir. Ürünlerin bu şartlara uygun olması durumunda, iade tutarı 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacak ve bilgisi tarafınıza mail olarak ulaştırılacaktır. İade tutarının hesabınızda gözükme süresi banka prosedürleri gereği 7 – 15 iş gününü bulabilmektedir. İade ettiğiniz ürün/ürünlerin geri ödemesi siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak iade edilir. İade işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız; [email protected] adresine mail gönderebilir veya 0850 440 00 06 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Online alışverişimdeki ürünleri iptal edebilir miyim?

Siparişiniz `Hazırlık Aşamasında` ya da `Kargoya Verildi` durumunda değilse iptal işlemlerinizi 0850 440 00 06 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya [email protected] adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin durumunu `Hesabım` sekmesindeki `Siparişlerim` penceresinden kontrol edebilirsiniz.

İptal edilen siparişlerimi tekrar aktif edebilir miyim?

İptal edilen siparişlerinizin aktif edilmesi mümkün olmadığından beğendiğiniz ürünler için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Outlet Outlet
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler