FİLTRELE

Spor Ayakkabı

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Giderek zorlaşan yaşam koşulları, gündelik yaşamın dinamizmi, hep bir yerlere yetişme telaşı insanların hayatlarının her alanındaki konfor arayışlarını da artırıyor. Artık giysinin de, evin de, ofisin de, yatağın da  en rahatı, en konforlusu en önemli seçim kriteri haline gelmiş durumda. Özellikle ayakkabılarımız. Ayak ve dolayısıyla beden sağlığımızın muhafızları. Ayak sağlığımızı koruyamadığımız takdirde bu giderek bacaklara, bele ve omurgaya derken tüm dengemizi bozacak, kemik sağlığımızı etkileyecek. Özellikle gün içerisinde fazlaca ayakta durmak, yürümek zorunda kalan insanlar için doğru ayakkabı seçimi çok ama çok önemli.

Doğru ayakkabı seçiminin ilk şartı ayaklarımızı iyi tanımak, numarasını ve ortopedik özelliklerini iyi bilmek. Düz taban mıyız, normal mi? Taraklı bir ayak yapımız mı var yoksa değil mi? Tırnak yapımız nasıl? Ayaklarımız buçuklu bir numaraya mı sahip tam numara mı? İşte tüm bu soruların karşılığını bilmeksizin doğru ayakkabı seçme ihtimalimiz yok. Diyelim ki ayaklarımız hakkında her şeyi biliyoruz iş bununla da bitmiyor. Alacağımız ayakkabının da kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına ve ayak tabanının anatomik yapımıza uygun olduğundan emin olmamız gerekli. Asla suni malzemeden üretilen ayakkabıları seçmemeliyiz. Aldığımız ayakkabının derisi hava alabilir olmalı. Yumuşak olmalı. Tabanı da iyi malzemeden, esnek ve koruyucu özellikte olmalı. Ayrıca ayakkabıyı hangi amaçla kullanacağımız da ayakkabı seçiminde önemli bir kriter. Dağda yürüyüş yapıyorsak farklı, spor yapıyorsak farklı, futbol basketbol gibi bir spor yapacaksak farklı bir modeldeki erkek spor ayakkabılarından birini tercih etmeliyiz. Ayrıca bileği uzun konçlu olanlar da diğer bir seçenek. İnce deriden yapılan klasik ayakkabılar, mokasen ayakkabılar çok şık olmakla birlikte artık yaygınlaşan spor giyime uyum sağlayamamakta. Bu nedenle erkek spor ayakkabı modellerini 7’den 70’e hemen her yaştaki erkeğin ayağında görmeye başladık.  

Şık görüntüleri, kullanım rahatlığı ve konforu her türlü kıyafetle kombinlemeye de kolaylık sağlıyor. Günümüzde takım elbise altına bile erkek sneakers giyenler var. Özellikle yaz aylarında açık renk keten pantolonların, ya da denim veya kanvas kumaş pantolonların altına giyilen erkek sneakerslar gayet tarz görünüyorlar.

Erkek spor ayakkabı modelleri geniş bir fiyat yelpazesine sahip. Tanınmış markaların daha yüksek fiyatlı erkek ayakkabı modellerinin yanı sıra daha uygun fiyatlı modelleri de seçenekler arasında. Tanınmış markaların dönem dönem yaptıkları kampanyalarla indirimli erkek spor ayakkabı modellerine de ulaşmanız mümkün.  

Ayakkabınız ne kadar iyi markadan ve en son modaya uygun olursa olsun eğer bakımlı değillerse iyi görünme ihtimalinin olmadığı her erkek tarafından bilinmeli. Özellikle beyaz erkek sneaker modellerinden birini seçtiyseniz ayakkabılarınızda özellikle de bağcıklarından en küçük bir kir izi bulunmamalı. Bu sadece beyaz ayakkabılar için değil her modeldeki spor ayakkabılarınız ve hatta bütün ayakkabılarınız için geçerli bir kural.

 

 

 

 

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler