FİLTRELE

Mont ve Kaban

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Yazın ardından gelen sonbaharla birlikte vitrinler de değişti. Mayolar, şortlar, tişörtler, incecik kumaşlardan yapılmış elbiseler yerlerini yavaş yavaş trikolara, kazaklara, sweat’lere, hırkalara ve kış aylarının en önemli dış giysisi olan kabanlara, montlara ve paltolara bıraktı. 

Kadın kaban modelleri kış aylarının dış giyim şıklığının en önemli parçası. Renkleri ve modelleri değişen moda trendlerine uygun olarak her sene güncellense de klasik kesimler demode olmaksızın uzun yıllar boyunca kullanabileceğimiz parçalardan. Renk seçimlerimizde tercih edeceğimiz siyah, kahverengi, toprak tonları da değişen renk trendlerine yenilmeksizin her zaman kullanılabilecek seçenekler.

Kadın kaban modelleri, kumaş özelliklerine göre bahar aylarında kullanabileceğimiz mevsimlik kabanlar ve daha kalın kumaşlardan olanları ise kışlık kaban modelleri olarak sınıflandırılabilir. Klasik modellerden ve renklerden söz etsek bile o sezonun trendlerine göre seçilen renk ve kesimlerdeki bayan kaban modelleri şıklığımızı tamamlayan en önemli parçalardan. Kabanın tarzı ve stili de kombinimizi olumlu ya da olumsuz biçimde etkilemekte.

Kışlık kaban modellerine göz attığımızda Şişme kabanları, ceket görünümlü kadın kabanları, oversize kaşe kabanları vitrinlerde bolca görüyor. Bu yıl oversize kabanlar daha öncelikli. Oversize kabanları giyerken kombininizi yüksek topuklu bot ya da çizmelerle veya ayakkabılarla tamamlamak önemli. Aksi takdirde sizi olduğunuzdan daha kısa ve kalın gösterme ihtimali söz konusu.

Bayan kaban modellerini kullanırken kombininize ekleyebileceğiniz parçaların seçimi de oldukça önemli. Şapkalar, fularlar, bereler, atkılar, şallar gerek renkleri, gerek tarzları ile doğru seçilmedikleri takdirde özenle hazırladığınız kombininizi bozabilir. 

2020 yılı sonbahar-kış sezonunun kışlık kaban modellerinin en trend parçalarından biri de peluş kabanlar. Peluş kabanlar spor giyimde olsun, şık giyimde olsun rahatlıkla kullanılabilir. Şık bir kombin yapmayı seçecekseniz zincir aksesuarlar, yine zincirli çantalar, sivri burun botlar, çizmeler kıyafetinizi tamamlayacak seçimler olmalıdır. Balıkçı yaka kazaklar, skinny jeanler de yapacağınız kombinler de yer almalı. Peluş kabanlarınızı kalın tabanlı spor ayakkabılarla birlikte eşof takımlarla da şıklığınızı bozmaksızın kullanabilirsiniz.

2020 sezonunda yaz aylarında da vitrinlerde gördüğümüz Neo nane rengi kış sezonunda da popülerliğini korumakta. Ayrıca kırmızılar da tüm enerjisiyle kabanlarımızda olsun diğer kıyafetlerimizde olsun kendini gösterecek. Yumuşak yosun yeşili, antrasit tonları yine kışlık kaban modellerinde yaygın olarak kullanılacak. Tepeden tırnağa simsiyah kombinlenen kıyafetlerin üzerine giyilen gri kabanlar gözlerimizi oldukça şenlendireceğe benziyor.

Ayrıca turuncu kombinlerle birlikte kullanılan kahverengi ve toprak tonlu kışlık kaban modelleri, kadınların en çok tercih edeceği dış giyim seçeneklerinden biri olacak. Mevsimlik kabanınızın üzerine alacağınız şallar, yine kaban renklerinizi tamamlayacak renk ve desenler arasından seçilmeli. Kışlık kaban modellerindebu sezon çoklukla kullanılan aksesuarlardan biri de yapay kürkler. Vitrinlere baktığınızda ya da moda sayfalarında dolaşırken yakalarında ve kollarında kürk kullanılmış pek çok kadın kaban modeli görmeniz mümkün.

 

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler