FİLTRELE

Yelek

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Günümüzde kadınlar için doğru kombin seçimleriyle şık olmak ne kadar kolaysa kötü seçimlerle aksi bir durumla da karşılaşmak mümkün. Bunun içinde vücut şeklinizle uyumlu parçaları bir araya getirmeye özen göstermek gerekmektedir. Bu kombin parçalarından birisi de kadın yelek modelleridir. Günlük hayatın bir çok alanında rahatlıkla tercih edilebilen bayan yelek modelleri kadınlara özgürlük alanı yaratmaktadır.

Kadın yelek modellerinin bisiklet yaka, V yaka, önden düğmeli, örgü yelek modelleri gibi birbirinden farklı çeşitleri mevcut durumda tercih etmenizi beklemektedir. İş hayatında da rahatlıkla tercih edilen kadın yelek modellerinden bir kombin önerisi vermek gerekirse, beyaz bir gömlek ve siyah bir pantolonun üstüne siyah V yaka bir kadın yelek modeliyle rahatlıkla taçlandırabilirsiniz. Günlük hayatınızda bu kadın yelek modeli kombininizi pantolon yerine tayt tercihiyle de kullabilirken bu kombininizi bir bot ya da bir çizmeyle tamamlayabilirsiniz.

Bayan yelek modellerini dilediğinizde çıkarıp ağırlık yapmadan yanınızda taşıyabilecek olmanız da ayrıca sağladığı kolaylıklardan birisidir. Kadın yelek modellerinin sade modelleri olduğu gibi spor modelleri de vardır, bunlardan birisi de şişme model yeleklerdir. Özellikle sonbahar mevsim geçişlerinde kadınlar tarafından çokça tercih edilen bu kadın yelek modeli tercih eden kişiye hem şık hem de rahat bir hava vermektedir.Ayrıca bu mevsim dönüşlerindeki değişken olan havalarda da sıcak tutmasıyla şişme yelek modelleri rahatlıkla tercih edilebilinir. Gerek eşortman üstü olarak gerekse pantolonla da rahatlıkla kombinlenebilen bu bayan yelek modeli sizi yormayacaktır. Şişme kadın yelek modellerine bir örnek vermek gerekirse tercih edeceğiniz bir mavi pantolon ve mavi gömleğinizin üstüne bordo tonlarında bir şişme kadın yelek modeli oldukça şık bir kişiye çevirebilir. Keza kapşonlu kıyafetlerin üstünde de rahatlıkla şişme kadın yelek modellerini tercih edebilirsiniz. 

Kadın yelek modellerinde bir çok kumaş çeşidi bulunmaktadır. Daha önce bahsettiğimiz şişme yelek modellerinde uzun ve kısa olmak üzere iki farklı tarzda kadın yelek modeli bulunmaktadır. Bunların dışında tek parça olan kadın yelek modelleri, keçe bayan yelek modelleri, deri bayan yelek modelleri, düğmeli bayan yelek modelleri, fermuarlı bayan yelek modelleri gibi bir çok seçenek kadınlara sunulmaktadır. Bunların içerisinden kendinize en çok yakışan bayan yelek modelini seçebilirsiniz.

Kadın yelek modelleri sadece kış ayları için değil yaz aylarında da kullanabileceğiniz çeşitlerle karşınıza çıkabilir. Özellikle rahat bir jean tshirt kombininizi kolsuz bir kadın yelek modeliyle kombinleyebilirsiniz. Kadın yelek modelleri dışarıda giyebileceğiniz gibi evinizde de giyebileceğiniz modellere sahiptir. Özellikle örgü yelek modelleri bu konuda seçimlerinizi etkileyebilecek şıklıktadır. Örgü yelek modellerinde birbirinden farklı renk seçenekleri ve kesimleriyle tercih edeceğiniz modellere sahiptir. 

Kombinlenmesi ve insana sunduğu rahatlıkla sizlerin karşınızda olan kadın yelek modelleri onları seçmeniz için farklı renkler ve modelleriyle sizler tarafından seçilmeyi beklemekte.

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler