FİLTRELE

Tulum ve Salopet

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

İş dünyasından esinlenerek yaratılan bir kıyafet daha. İşçi tulumlarından yola çıkılarak sokak kıyafetlerimizde ve hatta abiye kıyafetlerimizde rahatlıkla kullanabileceğimiz tek parça giysiler, kadın tulum modelleri ortaya çıkartılmış.

Bayan tulum modelleri de zaman zaman yok olan zaman zaman da yıldızlaşan giysilerden. Ama yine de zamansız parçalardan. Moda olsa da olmasa da iyi kombinlenmiş bir tulum her zaman şık görünmenizi garantiler. Tek parça olması nedeniyle doğru modeller seçildiği takdirde hemen her beden tipine yakışan bir parça, kadın tulum modelleri. Eğer kısa boylu ve toplu bir bedene sahipseniz şalvar tulumlara pek de iltifat etmeyin. Bol paçalı tulumlar hemen herkes için iyi bir seçenek. 

Eğer minyon tipli bir kadınsanız, tercihiniz düz renkli veya küçük desenli bayan tulum modellerinden yana olmalı. İri desenlerden, geniş paçalardan uzak durmalısınız. Tulum paçalarınız ayak bileği üzerinde sonlanmalı. Kilolu bir kadınsanız ve tulum giymek istiyorsanız düz, koyu renkli, kemerli modelleri tercih edebilirsiniz. Desenli tulumları aklınızdan bile geçirmeyin. Uzun boylu, ince bir bedeniniz varsa hemen her türlü tulum modelini rahatlıkla seçebilirsiniz. Vücut hatlarını belli etmeyen bol kesimli kadın tulum modelleri muhafazakar giyinen kadınlar için de bir seçenek oluşturabilir.

Kadın tulum modelleri, ofiste ve sokakta giyilebileceği gibi abiye kıyafetler için de bir seçenek olabilir. Günlük yaşamınızda ceket ve hırkalarla kombinleyeceğiniz bayan tulum modelleri, tarzına göre spor ayakkabılarla, sandaletlerle, stilettolarla ya da botlarla kombinlenebilir.

Bu senenin güçlü yaka trendleri, işlemeler, nakışlar veya değişik kesimleriyle kadın tulum modellerine uygulanabilir. Üst bedeniniz özellikle göğüsleriniz iriyse V yakalı kesimleri tercih edebilirsiniz. Halter yakalar, yüzücü kol kesimleri de özellikle abiye tulumlar için iyi bir seçim olabilir.

Kadın tulum modellerinde her türlü kumaşı tercih edebilirsiniz. Özellikle bu yılın gözdesi kadife kumaşlar da bahar ayları için kullanılabilir. Krep, viskon, koton kumaşlar, denim kumaşlar akşam kıyafetleri için ipek, saten, şifon kumaşlar kullanılabilir. Bu senenin trendlerinden deri de unutulmaması gereken bir seçenek. Ama çok ince bir bedeniniz ve uzun boyunuz yoksa özellikle deri bir tulumu aklınızdan bile geçirmeyin.

Siyah şifon bir tulum, altına giyeceğiniz metalik renkli stiletto ya da tek bant yüksek topuklu bir ayakkabı ve yine metalik takılarla bir anda katılacağınız toplantının yıldızı haline gelebilirsiniz. Daha da parlamak isterseniz seçiminiz dore ya da lame kumaşlardan yana olmalı. Klasik bir zarafet ve asil bir şıklık peşindeyseniz ipek ya da şifon bir tulumu tercih edebilirsiniz.

Kadın tulum modelleri ile ofis şıklığını yakalamak isterseniz truvakar kollu, erkek yakalı ya da V yakalı belden kemerli, drapeli bir kesimi tercih edebilirsiniz. Yılın gözde renklerinden toprak tonlarını veya antrasit tonlarını, bej ya da haki tonlarını seçtiğinizde hem asil, hem ofis havasını yakışır ciddi bir görünüme kavuşmuş olursunuz.

 

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Ara
Kampanyalar
TESETTÜR
CENTER OF FASHION