FİLTRELE

Elbise

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Elbiseler hem gündelik hayatımızın hem özel davetlerin hem de ofis giyiminin önemli bir parçası olalı çok oldu diyebiliriz. Yaşamın her anına, her yaşa, her zevke hitap edecek yüzlerce çeşit elbisenin üretilmesi biz kadınların tek parça kıyafetle günü kurtarmamızı sağladı. Hatta durum öyle kolaylaştı ki, tek bir elbiseyi farklı parçalarla dört mevsim ayrı ayrı kombinlememizi sağlayacak seçeneklerin sayısı onlarca oldu. Ancak elbette ki tek bir elbise hangimize yeter ki!

Elbise modellerinin son dönemlerdeki değişikliklerine bakacak olursak şüphesiz ki omzu düşük beli korse görünüşüne sahip büzgülü mini elbiseler bu aralar en çok karşımıza çıkan modeller arasında olacaktır. Uzun elbise modellerinde de floral desenler, düğmeliler ve etnik işlemeler trend. Batik desenli elbise modelleri de son bir kaç içinde iyice popülerleşti. Batik desenli elbiselerde genellikle sportif kombinler yapmak çok kolay olduğundan bu desen moda olduğu an pek çok kişinin dolabında yerini aldı. Batik desenli elbiseleri renkli çorap ve spor ayakkabılar ile kombinleyerek beş dakika içinde evden çıkmak mümkün.

Elbetteki ki seçenekler arttıkça ucuz yazlık elbiseler bulmak da daha kolay oldu. Eskiden beğendiğimiz pahalı bir modele benzer seçeneklerin sayısı bir hayli azken şimdilerde çoğu şeye muadil çok daha uygun fiyatlı ürünler görmek kolaylaştı. Yaz mevsimi denilince akla gelen floral desenler elbette ucuz yazlık elbiselerde de kendini bol bol gösterme fırsatı buldu. Bu sene özellikle papatya deseni çok popüler olduğu için ucuz yazlık elbiselerde bu deseni sık görmek mümkündü. Biz özellikle mavi üzerine beyaz papatya baskılı ucuz yazlık elbiseleri spor ayakkabı ya da topuklu terlikler ile kombinlemeyi çok sevdik. Aynı zamanda omzu düşük rengarenk ucuz yazlık elbiseler bu yazın kurtarıcısı oldu. Bu elbiseleri beline bir kemer takarak ve üzerine bir kazak giyerek rahatlıkla sonbahar mevsimleri için kombinleyebilirsiniz. Geniş kesimli elbiseler ise rahatlığından ödün vermek istemeyenler için uygun bir stil olacaktır.

Pastel tonlar genç elbise modellerinde en çok karşımıza çıkan renklerdi. Pembe, lila ve mavi genç elbise modelleri bizim favorilerimiz oldu. Özellikle bu elbiselerde kullanılan tül detayları, düğmeler, yırtmaçlar ve eğlenceli baskılar genç elbise modellerinin çok farklı şekilde kombinlenmesine olanak tanıdı. Yine aynı şekilde çapraz askı detayları,büzgülü yakalar, kruvaze kesimler ve hafif volanlı kesim elbiseler değişik aksesuar seçimleri ile pek çok farklı kombin yaratılmasını sağladı. Etnik desenli genç elbise modellerini ipli sandaletler ve bohem büyük boncuk takılarla salaş bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Asimetrik kesim elbiseler ise özel davetler için çok güzel bir seçim oldu. Halter kesim asimetrik elbiseler ince bantlı stillettolar ya da topuklu ayakkabılar ile kombinlenerek son derece sade ve zarif görünebiliyor. Yine aynı şekilde gömlek elbiseleri topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek bu tarz elbiseleri özel günlerde de rahatlıkla giyebilirsiniz. 

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Ara
Kampanyalar
TESETTÜR
CENTER OF FASHION