FİLTRELE

Bileklik

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Kadınlar için aksesuar kullanmak oldukça önemli. Ayrıca her bir takının da kendine göre farklı alanlarda kullanabiliyor olması, onlarca farklı takı almamıza sebep olabiliyor. Bizler bu durumdan pek şikayetçi değiliz ve konuda sizlerle hemfikir olduğumuzu düşünüyoruz. Rengarenk ya da gümüş kolyeler, küpeler, bilezikler, bileklikler, şahmeranlar ve yüzükler farklı kıyafetlerimizi aksesuar açısından zenginleştirmekle birlikte kendimize ait bir stil yaratmamız konusunda da bize yardımcı oluyor. Genç yaşlı demeden her yaştan kadının severek kullandığı bileklikler ise bugün sizlere tanıtmak isteyediğimiz aksesuarlar. Bileliklerin bileziklerden farkı; bilezikler genellikle daha taşı ve kalabalık materyalden yapılırken, bu ürünlerde genelde daha minimal ve az sayıda detayın bulunması. Bilezik ve bilekliklerin tarihi antik dönemlere kadar uzanıyor. Hatta bundan çok daha uzun zaman önce bulunan takılara da rastlanıyor. Özellikle Antik Yunan ve Roma kültüründe bilezik ve bileklikler oldukça önemli bir yere sahipti.

Kadın bileklik modelleri arasında tam ortasında tek bir figür bulunan modeller çok zarif göründüğü için kadınlar arasında bir hayli popüler. Bu tip motiflerde son zamanların trend figürleri hakkında biraz bilgi verecek olursak; kuzey yıldızı, yıldız, dört yapraklı yonca, kelebek, kalp,hayvan detayları, kar tanesi, yılan gibi detayları olan bileklikler en popüler dönemlerini yaşamakta. Bunların yanı sıra minik baget taş detaylı bileklikler de ışıltılı takıları seven kadınlar için hoş bir tercih olabilir. Su yolu model kadın bileklik modelleri yine en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Yine aynı şekilde İtalyan zinciri ve tek bir adet renkli boncuktan oluşan kadın bileklik modelleri günlük olarak bileğinizden çıkarmak istemeyeceğiniz aksesuarlardan biri.

Altın ve gümüş kaplama bayan ucuz bilekliklerde  son zamanlarda “kendiliğinden kombinlenmiş” farklı çeşit ve modelde bilekliği bir arada alabilmeye başladık. Bu sayede ekonomik olarak çok daha uygun fiyatlara çok daha fazla bilekliği koleksiyonumuza katabiliyoruz. Bu tarz bayan ucuz bilekliklerde farklı boylarda zincir bileklikler kombinlemek çok moda. Madalyon tarzında tasarlanmış para görüntüsü verilmiş materyaller ile hazırlanmış bayan ucuz bileklikler de çok moda.

Çelik kadın bileklik modelleri de minimalist takıları sevenler için uygun bir seçenek olacaktır. Bu tip bileklikler hem çok dayanıklı oluyor hem de benzer renklerdeki saatler ile harika bir uyum sağlıyorlar. Çelik bilekliklerde altın ve gümüş renklerin yanı sıra rose gold da ten renginizin tonuna göre tercih edebileceğiniz bir diğer renk seçeneği olabilir.

Bayan ip bileklikler daha sade ce sportif giyinmeyi seven kadınlar için günlük hayatta daha bir seçenek olmakta. Bu tarz ipli bilekliklerde doğal taş kullanımı oldukça zarif görünmekte. Ayrıca gümüş ve altın kullanımı da sıkça karşımıza çıkan detaylardan. Bazen farklı figürde boncukların yanına kullanılan altın ya da gümüş detaylar bayan ip bileklikler spor görüntüden çıkarıp daha süslü hale getirebilmekte.

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler