FİLTRELE

Jean

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

 İşçi sınıfının rahat hareket edebilmesi için ortaya çıkmış ve sonrasında moda sektöründe devrim niteliğinde değişikliklere sebep olmuş jean kumaşın egemenliği günümüzde hala sürmekte. Zamanında kendisini kabul ettirebilmesi oldukça vakit almış olan jeanin şimdiki popüleritesini o zamanki işçiler görse çok duygulanırlardı eminiz.

Yediden yetmişine jeans modelleri her insanın dolabının as parçaları arasında yer almakta. Hatta muhtemelen çok kişiden birden fazla farklı renk ve modelde jeans bulunmaktadır. Kadın jeans modelleri arasında günümüzde yüksek bel çok fazla tercih ediliyor. 2000’li yılları kasıp kavurmuş olan düşük bel jean modasını hatırlayacak olursak göz yaşları içinde yüksek bel bayan kot pantolonlarımızı bağrımıza bassak kimse garipsemez. Yüksek bel kadın kot pantolon modelleri arasında birden fazla düğmeli olanlar ve mom jeansler çok revaçta. Bu tarz pantolonlar crop toplar ile çok yakışıyor. Yüksek belin hiç tartışılmaz en büyük avantajı ise özellikle bel bölgesini saklayarak çok daha fit bir görünüm sağlaması. Crop topların yanı sıra baskılı tişörtler- özellikle son senelerde popülerleşen ünlü müzik gruplarının baskılarının kullanıldığı tişörtler yüksek bel jeans modelleri ile sevilerek giyiliyor. Kadın jeans modellerinin bir diğer olmazsa olmaz eşlikçisi ise kemerler. Son zamanlarda kemer seçenekleri o kadar arttı ki sadece bir kemerle bile stilimizi tamamen farklı bir tarza çekebilmek mümkün oldu.

Boru paça dar kesim kadın kot pantolon modelleri de rahatlığından ödün vermeyen kadınların öncelikleri arasında yer alıyor. Bu kotlar; asker postalları, topuklu botlar ve spor ayakkabıları ile çok güzel kombinleniyorlar. Bayan kot pantolonlarında bu tarz boru paça modeller tercih ederek oduncu gömlek ile kombinler oluşturup bohem ve rahat görünümler elde edebilirsiniz.

Kadın jeans modellerinde klasikleşmiş mavi ve siyah kot pantolonların yanı sıra beyaz ve ekru renkler de kadınların severek giydiği renkler arasında bulunuyor. Ekru ve beyaz her ne kadar ilk bakışta kot pantolon için hayal etmesi zor renkler olsa da moda sektörü için hiçbir şeyi hayal etmek zor değil. Ekru renkli yüksel bel mom jeansiniz ile iki farklı stil önerisinde bulunmak isteriz. Bu önerilerin biri daha spor biri ise daha şık olacak. Birinci olarak ekru renkli kot pantolonunuzu sezonun favorilerinden olan hardal renkli önden bağlamalı bir gömlek ve kalın tabanlı spor ayakkabıları ile kombinleyerek sportif ama modern bir kombin oluşturabilirsiniz. Yani aynı ekru kot pantolonunuzu kumaş bir çeket ve ince askılı bir bluz, zincir kolyeler ve topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek şık ve havalı bir stil oluşturabilirsiniz.

Yırtık bayan kot pantolonlar ise özellikle gençler arasında en sevilen modeller arasında bulunuyor. Bu tarz jeanleri salaş ya da oversize sweatshirler ve tişörtler ile kombinleyerek rahat, sportif ev modern stiller yaratmak oldukça kolay olacaktır.

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler