FİLTRELE

Küpe

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Bijuteri takıları, altın, gümüş ve çelik takılar ve mücevherler kadınların hem gündelik, hem ofis hem de özel gün kombinlerinde asla vazgeçemedikleri önemli akseuarlar arasında bulunuyor. düz zincir ucundaki minik taşlı kolyeler, zincir detaylılar, büyük ve doğal taşlardan meydana gelenler, inci küpeler, taşlı küpeler, cam küpeler, burgu yüzükler, taşlı yüzükler ve daha niceleri adeta kadınların hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuş durumdalar. Küpelerle olan maceramız ise genelde daha bebekken kulaklarımızın delinmesi ile başlıyor. Daha neyin ne olduğunu bile bilmeden kulaklarımızda minik altın küpeler ile büyüyor ve zamanla çeşit çeşit rengarenk kadın küpe modelleri ile serüvenimize devam ediyoruz. Bizler de biraz kadın küpe modelleri trendlerini araştırdık ve bir yazdı derlemek istedik.

 Küpe denilince genellikle bir çift olarak düşünülse de son zamanlarda altılı, yedili, ya da çoklu sayıda kadın küpe modellerinin de satıldığını görebiliriz. Bu tarz çoklu adetli, birbiri ile uyumlu renk ya da figürlerden oluşan küpeler kulağında birden fazla delik olup küpelerini birbiri ile kombinlemekte zorlanan kadınlar için harika bir ürün çeşitliliği sağlıyor.

Küpeler arasında öncelikle minik küpeler ve büyük küpe modelleri olarak ikiye ayrılan bir yol var. Minik küpeler genelde ufak parlak taşlı ya da minicik gümüş figürlü küpeler oluyor ve sadelikten hoşlanan genç-yetişkin kadınların en sevdiği seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle kulağında birden fazla kulak deliği bulunanlar için bu tarz minik küpeler takmak çok zarif duruyor. Aynı şekilde son zamanların trendleri arasında yer alan baget kadın küpe modelleri de kulakta çok hoş görünmekte.

Halka küpeler ise elbette ki kadın küpe modelleri arasında sarsılmaz bir yere sahip. Hem büyük hem de küçük boylarda kullanılan halkalar özellikle topuz yapılmış saçlarla birlikte çok tarz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Aynı zamanda büyüklü küçüklü farklı boylarda takıp kombinleyeceğiniz halka küpeler de trendlere ayak uyduran bir stil yaratmanıza yardımcı oluyor. Büyük küpe modellerinde son dönemlerde asimetrik çift küpeler çok revaçta. Genellikle farklı iki renkte taş ve çeşitli sarkıt figürler ile üretilen bu tarz küpeler stilinize modern bir soluk getiriyor.

Sallantılı küpe modellerinde de genellikle parlak taşlar ya da küpe ucunda sallanan minik sevimli figürler yine sevilen parçalar arasında yer alıyor. Sallantılı küpelerde asimetrik kullanım da oldukça yaygın. Bu şekilde bir kulakta sallantılı küpe modelleri tercih ederken diğer kulağınıza minik baget küpeler takarak sofistike ve modern bir aksesuar stili yaratabilirsiniz. Bu sezon kirpik ve göz figürleri takılarda sık sık karşımıza çıkan detaylar arasında yer alıyor. Sizler de sallantılı küpe modelleri arasında hoşunuza giden bu tarz figürlerden ürünler alarak stilinize trendleri yansıtabilirsiniz. Yine aynı şekilde yaprak ve çiçek detaylı sallantılı küpeler de sezon trendleri arasında yer almakta. Seçiminizi bu tarz modellerden yana da kullanabilirsiniz.

 

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler