FİLTRELE

Pijama Takımı

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Kadınlar aynaya baktığı her zaman kendisini en iyi halinde görmek istiyor. Bu istek sadece dışarı çıkarken değil evde otururken, yatarken de geçerli. Dolayısıyla nasıl sokak kıyafetlerine özen gösteriyorsa uyku kıyafetleri için de aynı özeni gösteriyor. Rahat, dinlendirici, huzurlu bir uykunun sağlığımız için ne kadar önemli olduğunu bilmeyen yok gibi. Bazı kadınlar iyi bir uyku için gecelikleri tercih ederken bazı kadınlar da pijama takımlarından asla vazgeçmiyor.

Kadın pijama takımları öylesine inanılmaz bir çeşitliliğe sahip ki seçim yapmak bayağı bir zor olabiliyor. Öncelikle nasıl bir pijama takımı istediğiniz önemli. Pamuklu kumaştan mı, viskondan mı, polar kumaştan mı, satenden mi, ipekten mi? Saten ve ipekten yapılan bayan pijama takımları çok şık görünüm sergileseler de özellikle sonbahar-kış aylarında daha sıcak tutan kadın pijama takımları tercih ediliyor. Ayrıca kullanım kolaylığı açısından da pamuklu dokumalar kadın pijama takımları arasında her zaman revaçta olanlar.

Geniş bir fiyat yelpazesine sahip olsalar da pek çok markanın ucuz bayan pijama takımı modellerine de ulaşmanız mümkün. Yine de pijamanızı seçerken sadece fiyatına değil kumaşının sağlıklı olup olmadığına da dikkat etmenizde fayda var.

Bayan pijama takımları renk desen olarak da çeşitlilik gösteriyor. Düz renkliler, altı düz üstü desenliler ya da tam tersi üstü düz altı desenli modeller, çiçekliler, kareliler, resimliler, baskılılar, sloganlılar. Pijama takımları ikili, üçlü ve hatta 4’lü parçalardan oluşan setler halinde de satılmakta. Alt üst parçaların yanına sabahlık, ya da şort gibi parçalar da ekleniyor. Saten, ipek, dantel pijama takımlarında ise üstü braletli, sabahlıklı takımlar mevcut. 

Kadın pijama takımlarında çift modelleri de görüyoruz. Anne kız pijama takımları, ya da kadın erkek çift modelleri. Bu tür pijama takımlarında baskı desenlere çok sık rastlıyoruz. Baskı desenler sonsuz çeşitlilikte. Sevdiğiniz ünlülerin resimlerinden, çizgi film kahramanlarına, ünlü resimlerin tablolarına kadar pek çok seçim yapmak mümkün. Hatta düz renkli pijamalar takımları alıp, üstlerine kendinizin, eşinizin, çocuğunuzun ya da patili dostlarınızın fotoğraflarını bile bastırmanız mümkün. Kalp desenler, puantiye desenler de kadın pijama takımlarında çok tercih edilen desenlerden. Ayıcık desen ve miki çizimleri artık klasikleşmiş durumda.

Özellikle kumaş pijamalarda önden düğmeli, erkek yakalı pijama modellerine rastlamak mümkün. Bu tür takımlarda da floral ve pastoral desenleri, küçük hayvan figürlerini, ince çizgileri, geometrik desenleri, blok renk desenlerini görüyoruz.

Bazı firmalar pijama desenlerinde saç bantları, uyku bantları ve hatta terlikler, çoraplar  gibi ek aksesuarlar da üretiyorlar. Bu tür takımları kullanmak oldukça eğlenceli görünümler sergilemenize vesile oluyor.

Sonbahar-kış aylarında kullanılan uzun paçalı, uzun kollu pijama takımı yaz aylarında yerlerini şortlu, askılı pijama takımlarına bırakıyor. Mevcut bayan pijama takımlarını beğenmiyorsanız alt üst ayrı pijama parçaları alarak kendi takımınızı kendinizin yaratması da mümkün.

 

 

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

ÇOK SATANLAR ÇOK SATANLAR
TESETTÜR TESETTÜR
Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
Trend Ürünler Trend Ürünler