FİLTRELE

Ceket

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Ceketler moda sektöründe genellikle ofis giyim ya da özel etkinlikler ile bağdaştırıldığından insanlar gündelik hayatlarında ceket giymeye çekiniyor ya da çok ağır bir görünümleri olacak diye ceket giymekten uzak duruyorlardı. Fakat moda sektörünün gelişmesi ve değişmesiyle zamanla erkek ceket modelleri gündelik kıyafetlerle kombinlenecek kadar çok seçeneğe ulaştı. Spor erkek ceketi, gündelik hayatta en çok tercih edilen ceket modelleri arasında yer alırken erkek blazer ceketler ve erkek keten ceketler de  sevilerek giyiliyor. Ceketlerde klasikleşmiş modellerin modası elbette ki geçmedi. Hatta bu tarz özel etkinliklerde giyilebilecek erkek ceket modellerinde de çok farklı kumaş ve kesimde ceket bulmak kolaylaştı. Klasikleşmiş renklerin yanı sıra daha dikkat çekici renkler de her türlü cekette kendini göstermeye başladı.

Erkek ceketlerinden bahsederken ilk olarak günlük erkek ceket modellerine değinmek isteriz. Bu tarz ceketler fermuarlı ve düğmeli olmak üzere ikiye ayrılıyor.  Düğmeli ceketler sadece dış giyim değil günlük olarak iç mekanlarda da tercih edilen modeller arasında yer alırken, fermuarlı erkek ceket modelleri genellikle dış mekanlarda tercih ediliyor. Düğmeli ceketler arasında elbette ki kot ceketlerin de tartışılmaz bir yeri var ve spor erkek ceketi çeşitleri arasında da sayabileceğimiz bu model, özellikle mevsim geçiş dönemlerinde erkeklerin gündelik hayatlarında kurtarıcı bir görev üstleniyorlar. Kot ceketler genellikle tişörtler ya da sweatshirtler ile kombinleniyor ve “giyecek bir şeyim yok” krizlerine çare oluyorlar.

Erkek blazer ceketler, spor erkek ceketine göre daha özenli ve şık giyinmeyi seven erkekler arasında çok popüler.  Erkek blazer ceketlerde süet kumaşlı fermuarlı modeller çok sofistike görünmekte diye düşünüyoruz. Deve tüyü rengindeki fermuarlı erkek blazer ceketler hem kotlar hem de kumaş pantolonlar ve sweatler ile kombinlendiğinde çok şık stiller ortaya çıkıyor. Yine aynı şekilde nubuk, haki yeşili renginde fermuarlı erkek blazer ceketinizi, kot pantolon, botlar ve güneş gözlüğü ile kombinleyerek son derece havalı bir sonbahar stili yaratabilirsiniz.

Erkek ceket modelleri arasında kapitone kumaşlı ceketler de özellikle soğuk havalarda tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ara mevsim geçişlerinde haki, tarçın rengi, kiremit rengi, bej rengi ve kahverengi cekelet çok hoş görünüyor. Kapitone kumaştan edineceğiniz ceketinizi, atkılar ve berelerle de kombinleyebilirsiniz.

Spor erkek ceketinde bol bol cep kullanımları ya da birden fazla rengin bir arada kullanımına tanık olabiliyoruz. Bol cepli ceketler hem ürün açısından pratik oluyor hem de uyumlu renkleri sayesinde erkeklerin beğenisini kazanıyor. Bu tarz ceketlerde kamuflaj desenli modellerde rağbet edilen modeller arasında.

Erkek keten ceketler ise özellikle serin yaz akşamları için ideal bir seçenek. Erkek keten ceketlerde koyu renklerden ziyade daha açık tonlu renkler daha hoş durmakta. Örneğin bej, ekru, açık mavi givi renkler bu tarz ceketlerde önceliğiniz olabilir.

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Ara
Kampanyalar
TESETTÜR
CENTER OF FASHION