FİLTRELE

Mont

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Uzun ve sıcak geçen, üstüne üstlük bu havalarda bizi eve de tıkan pandemi dönemi ve yaz mevsiminden sonra havalar yavaş yavaş serinliyor ve sonbahar inceden inceye kendini hissetirmeye başlıyor. Havalar serinliyor,  gök gürültüleri duyuluyor, şimşekler çakıyor, yağmur yağıyor, fırtına çıkıyor ve sonbahar selam veriyor. Bu durumun bir sonucu olarak ta istemeye istemeye yazlıkların yerini yavaş yavaş baharlık ve kışlık giysiler alıyor. Bu durumda en zor kısmı da kalın dış giyim ürünlerinin seçilmesi oluyor. Montlar, kabanlar, pardesüler, trençkotlar... Tarzımıza ve bulunacağımız yere uygun bir ürün seçmek bu noktada çok önemli diyebiliriz. Bizler bugün sizlere erkek mont modellerinden, trendlerden ve erkek ucuz mont seçeneklerinden bahsetmek istiyoruz.

Erkek mont modellerinde su ve rüzgar geçirmez olanlar her zaman en kullanışlı olan modeller arasında diyebiliriz. Su ve rüzgar geçirmeyen kumaşlar sizleri hem kötü hava koşullarından koruyacak, hem gün içinde maruz kalacağınız yağmur sebebi ile üşütüp hasta olmanızı engelleyecektir. Bu tarz kumaşlarda genellikle siyah, haki, lacivert ve gri gibi renk seçenekleri bulunmakta. Zaten bizce bu tarz renkler sonbaharın havasını da çok güzel yansıtmakta.

Erkek kışlık mont modellerinde tüy kapşon detaylı uzun ve astarlı dokuma kumaşlar da çokça tercih ediliyor. Bu tarz montlarınızı  sonbaharda stil sahibi bir şekilde giyinmek isterseniz diye bir kaç farklı giyim önerisinde de bulunmak istedik. Öncelikle montları alırken vücudunuzu saracak şekilde değil de bir büyük beden almanız her zaman iyi olacaktır. Çünkü kışın kalın kıyafetler zaten montun içine sığmanızı engelleyeceği için montun duruşu açısından daha büyük bir beden tercih etmeniz daha iyi olabilir. Gri renkli bol cep detaylı erkek ucuz montunuzu güneş gözlükleriniz, koyu renk kot pantolonunuz ve su geçirmez botlar ile kombinleyebilirsiniz.

Erkek şişme mont modelleri de kış mevsiminin gözde dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. Şişme montlar ilk bakışta daha sportif tarzda giyinen erkeklere hitap ediyor gibi dursa da aslında uygun erkek şişme mont modelleri ile farklı ve şık stiller de yaratabilirsiniz. Çift ya da çoklu renkli şişme montlar daha spor bir stil yaratmanızı sağlarken, seçeceğiniz tek renkli, boğaz kısmı da kapalı olan şişme mont modellerinden birini seçerseniz daha şık ve cool bir stil yaratabilirsiniz.

Erkek kapşonlu montlar ise mevsimin ön önemli gerekliliklerinden birini sağlayan demirbaşlardan adeta. Yağmura ve şiddetli eşen rüzgara karşı başınızı ve kafanızı korumanızı sağlayacak erkek kapşolu montlarda bizim size önerimiz en başta da bahsettiğimiz gibi rüzgar ve su geçirmez kumaşlardan birini tercih etmektir. Elbette ki ekonomik açıdan cüzdanları üzmeyecek erkek ucuz montlarla da yağmurluk ve rüzgarlık tarzı kumaşları tercih edebilirsiniz, ayrıca içi astarlı modelleri tercih etmeniz ısı yalıtımı açısından çok daha faydalı olacaktır.

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

ÇOK SATANLAR ÇOK SATANLAR
TESETTÜR TESETTÜR
Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
Trend Ürünler Trend Ürünler