https://www.fullamoda.com/
FİLTRELE

Eşofman Altı

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Erkek Eşofman Altı Koleksiyonu: Yazın Vazgeçilmezi, Rahatlık ve Stil Dolu Seçenekler


Eşofmanlar uzun süredir hem ev giyimimizde bize eşlik ediyor hem de bazen “dışarı çıkayım da şöyle bir dolanayım” dediğimizde üzerimize hemen giyebileceğimiz parçaların başında geliyor. Rahatlıklarına bir kere alışınca pantolon giymek öyle zor oluyor ki! Eşofmanların bir diğer güzelliği ise altı üstlü takım satılanlarının da olması. Bu sayede  rahat kombin seçenekleri artıyor. Sınırsız renk çeşitliliği de cabası. Sezonun trendleri arasında olan sloganlı tişörtler ve eşofman altları birlikte harika bir ikili oldular. Ayrıca aynı şekilde desenli sweatshirtler de sportif giyimi seven erkeklere eşofman altları ile giymek için iyi bir alternatif sağlıyor. Erkek eşofman altında paçası lastik detaylı modeller kesinlikle son dönemlerin yıldızı arasında yer almakta. Paçası lastikli erkek eşofman altı modellerinin en büyük avantajı, eşofmanların boyunuza göre form alabilmesi; ayakkabıyla üzerine basmanıza engel olması.

Erkek eşofman altında bol ve normal paçalı modellerin yanı sıra, dar kesin dar paçalı olanlar da bulunuyor. Bu tip dar kesim  erkek eşofman altı modelleri genellikle gündelik hayatta pantolon gibi de tercih ediliyor. Genellikle siyah, gri ve lacivert renkleri dar paçalı dar kesim eşofman altlarında daha fazla tercih edilen renkler arasında bulunmakta.

Erkek eşofman altı modellerinde ceplerin konum ve duruşu da önemli. Evet cepsiz eşofman altı olmaz ancak bu ceplerin ağ hizasının çok altında durması bacaklarınızın duruşunu daha kötü göstereceğinden eşofman altı seçerken cep ve ağ bölgesine de dikkat etmeniz önemlidir. 

Bu tip eşofman altlarında genellikle modayı ve trendleri ünlü spor giyim markaları belirliyor. Logoları haricinde eşofman altlarında kullandıkları detaylar bir süre sonra bütün sektöre yayılıyor ve benzer ürünleri ucuz erkek eşofman altı markalarında da görebilmeye başlıyoruz. Böyle muadil ürün üreten markalar ise çok işimize geliyor çünkü hem beğendiğimiz modelleri daha ekonomik bir şekilde edinebiliyor, hem de hevesimizi alabiliyoruz. Modayla çok içli dışlı olandar bir süre sonra trend ürünlerden sıkıldığı için de bu tarz harcamalardan kaçınmış oluyor ve ucuza trendleri takip etmiş oluyorlar. Ucuz erkek eşofman altı modellerinde son dönemin trendleri yanları çizgili ve paçaları lastikli olanlar.

Açık renk eşofmanlar ilk bakışta erkek arasında çok tercih edilmiyor gibi görünse de stilinize önem veren ve değişikliklerden korkmayan biriyseniz ekru renkli bir erkek eşofman altı alabilir, eşofmanınızı ekru, bej bir body ve spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Açık renklerin gündelik hayattaki kullanımını arttıracağınız gibi klasikleşmiş renkleri tercih eden diğer hemcinsleriniz arasında da parlayıp dikkat çekebilirsiniz.

Erkek eşofman altı modellerinde jogger tarz da sıkça gördüklerimiz arasında. Bu tarz ürünleri genellikle koşu ve yürüyüşle ilgilenen erkekler daha çok tercih ediyor. Çünkü bu ürünler hem vücudun nefes almasını sağlıyor hem de çok kolay ve rahat bir hareket imkanı sağlıyor.

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

ÇOK SATANLAR ÇOK SATANLAR
TESETTÜR TESETTÜR
Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
Trend Ürünler Trend Ürünler