https://www.fullamoda.com/
FİLTRELE

Pantolon

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Her erkeğin dolabında en çok yer kaplayan ürünlerin başında hatta birinci sırada pantolonların olduğunu söylersek yanılıyor olmayız büyük ihtimal. Gerek ev içerisinde gerekse dışarıda, iş hayatında, hemen hemen zamanın çoğu anında pantolonlar vazgeçilmezimiz olmaktadırlar. Haliyle bu kadar çok kullamdığımız ürünleri de seçerken dikkat etmemiz gerken şeyler oluyor. Öncelikle vücudumuzu ne kadar iyi tanıyoruz bu soruya cevap vermeliyiz ? Çoğu kıyafet gibi pantolonların da içinde rahat hareket etmemiz oldukça önemlidir bunun içinde önceliğimiz bedeni bize uygun olan pantolonu tercih etmektir. Bunun dışında kalanlar ise tamamen kişinin zevklerine ve tarzına göre değişiklik göstermektedir.

Her erkeğin dolabında en azından bir tane de olsa özel günler için takım elbisesi vardır. Eski zamanların aksine artık takım elbiseler sadece özel günlerde kullanılmıyor. Artık takım elbiselerin parçaları da günlük hayatta kullanılmaktadır. Bu parçalardan birisi de erkek kumaş pantolanrıdır. Bu tarzdaki pantolonların düz ve farklı renkleri olduğu gibi kareli ve çizgili kumaşlardan oluşan modelleri de mevcuttur. Özellikle çizgili ve kareli erkek kumaş pantolon seçimi yaparken boy ve kilonuzu hesaplayarak seçim yapmayı göz ardı etmemenizi öneririz. Aksi taktirde şık olmayı düşünürken istemediğiniz bir durumla karşılaşabilirsiniz.Erkek kumaş pantolonları da erkeklerin tercihine göre dar kesim, standrat kesim gibi farklı modelleri erkeklerin isteklerine sunulmuştur. Bu tarz erkek pantolon modellerini gerek gömlek gerekse tshirtlerle rahatlıkla giyebilirsiniz. Ayrıca tercih etmiş olduğunuz erkek kumaş pantolonlarınızı yer ve bulunduğunuz ortamın durumuna göre kundura ayakkabılar ya da spor ayakkabılarla da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Erkek pantolon modellerinden bir diğeri de keten pantolonlardır. Bu türdeki pantolonların birden fazla modeli bulunmaktadır. Bunlardan birisi de erkek ince keten pantolanlardır. Genellikle yaz aylarında tercih edilen bu türdeki pantolonlar sade renklerde olduğu gibi farklı renklerde olanları da mevcuttur. Verdiği rahatlık hissiyle birlikte erkeklerin rahat hareket etmesini sağlayan erkek ince keten pantolonlar erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen erkek pantolon modellerinden birisidir. Keten pantolonların bir de erkek likralı keten pantolon modelleri de mevcuttur. Bu tarz pantolonların esneyebilme özelliği erkekler tarafından tercih edilmektedir. biraz daha dar kesime yaklaşan erkek likralı keten pantolon modellerinin de farklı renkte modelleriyle piyasada bulunmaktadır.

Erkek pantolon modellerinin ayrıca başka modelleri de bulunmaktadır. Özellikle dışarıda sürekli gördüğümüz jean model pantolonlar düşük bel,yüksek bel gibi alternatif seçimlerle yine erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Tarzınız daha muhafazakar olabilir , sade olabilir, daha uç seçimleriniz olabilir. Tarzınız ne olursa olsun sizi yansıtacak pantolonunuzu bulmak asla zor olmayacaktır. Bir diğer pantolon modeli de kargocu modelindeki pantolonlardır, bu tarz pantolonlar oldukça geniş ve birden fazla cebiyle size hem rahatlık verirken kullanışlı şekliyle de tercih edilme nedeni olabilir.

Son olarak seçeceğiniz erkek pantolon modellerinde %100 pamuktan oluşan pantolonları tercih etmeniz hem sağlığınız hem de vücudunuz için doğru karar olacaktır.

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Ara
Kampanyalar
TESETTÜR
CENTER OF FASHION