FİLTRELE

Şort

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

Kadınlar için yaz mevsiminde giyilebilecek onlarca seçenek var. Etekler, şortlar, elbiseler, tulumlar... Erkekler içinse bu dönemi rahat ve hafif geçirmenin en önemli yolu tahmin edebileceğiniz üzere şort giymekten geçiyor. Dolayısı ile seçenek az olunca bu noktada işin içine farklı erkek şort modelleri giriyor. Yani madem yazın erkekler için en rahat seçenek şortlar, o zaman bu konuda farklı model, kesim ve renklerden farklı farklı birkaç ürün alarak sıcakları en konforlu ve şık şekilde atlatmak en önemli amaç haline geliyor. Şortlarda spor modeller, keten kumaşlar, bermudalar, denize girmeye de uygun olanlar gibi pek çok farklı ürün görebilirsiniz. Biz de bugün sizlere farklı erkek şort modellerinden biraz bahsetmek ve şu an piyasada hangi modeller daha çok seviliyor biraz anlatmak istedik.

Erkek şort modellerinde yaz denilince akla ilk gelenler erkek bermuda şortlar. Erkek bermuda şortlar hem kumaşları açısından hem de görüntü açısından son derece şık seçenekler arasında yer alıyor. Ayrıca lastikli ya da düğmeli modelleri de olduğu için daha spor kombinler yaparken lastikli modelleri, daha şık kombinler yaratmak için ise düğmeli modelleri tercih edebilirsiniz. Elbette sıcak yaz günlerinde lastikli modeller her zaman favori parçalar oluyor; çünkü sıcakların da etkisiyle vücut su topladığı için uzun süreli giyildiğinde düğmeli ürünler etinize batacak hale gelebiliyor. Bermuda şortlarda çoğunlukla klasik renkler daha çok tercih ediliyor ancak bazen sıra dışı giyinmekten çekinmeyen erkekleri daha uç tonlarda erkek bermuda şortları giyerken de görebiliyoruz.

Yaz demek sıcak demek, sıcak demek –mümkünse- tatil demek, tatil demekse elbette deniz, havuz demek. Bu mevsimin en güzel avantajı sıcak bastığında kendinizi denizin soğuk sularına atabilecek bir yerdeyseniz bunun keyfini çıkarmanız demek oluyor.  Bu noktada erkek deniz şortu bir hayli önemli. Deniz şortları erkekler için yaz aylarında deniz kenarı şehirlerde gündelik kıyafet halini almış durumda. Bu durumda da elbette ki erkek deniz şortu modelleri bir hayli zenginleşti. Deniz şortularında iki farklı seçeneğiniz var: daha eğlenceli ve renkli, kimi zaman esprili baskılara sahip modeller, daha sakin, klasik modeller. Bu noktada farklı deniz şortları ile kişiselleştirmek sizin yeteneğinize kalıyor. Biz yaz aylarında esprili erkek deniz şortlarını tişörtler ve şapkalar ile birleştirerek günlük kıyafetlere adapte edilmesini seviyoruz.

Erkek spor şortlar da yine hem aktif yaşamda hem de gündelik hayatta yaz aylarında çok fazla tercih edilen bir diğer şort modeli. Erkek spor şortlar ile rahat kombinler oluşturmak çok kolay. Bu konuda tişört ve şort seçimlerinizi özellikle sıcak yaz aylarında yüzde yüz pamuklu kumaşlardan seçmenizi öneririz. Pamuklu kumaşlar hem kötü koku oluşumunu engelleyecek, hem de daha sağlıklı bir seçenek olduğunu için polyester tarzı ürünlerin cildinize vereceği hasarın önüne geçmenizi sağlayacak.

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Fırsat Ürünleri Fırsat Ürünleri
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler