FİLTRELE

Kazak

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ Daha Fazla Göster
FİYAT
Geri
TEMİZLE
-

İndirimli Erkek Kazak Modelleri
Kazaklar, vücudu ve kolları saran kalın bir kıyafettir. Farklı kesim ve modellere sahip değişik kazak seçenekleri vardır. Bazı kazak modellerinın boyun kısımları daha uzun ve giyen kişinin boynunu saracak şekilde olmakta; bazı erkek kazak modelleri bir başka giysi olan yelekler gibi düğmeli şekilde üretilmekte, bazılarında fermuar detayları bulunmakta ve bazı diğer kazak modellerinde ise polo yaka ve v yaka da olmakta. 

Bahsettiğimiz değişik erkek kazak modellerine ek olarak, farklı sezonlarda farklı şekilde giyilebilmeleri adına kazakların farklı materyaller ile üretildiğini de görebiliyoruz. Kaşmirler, yünler, vicunalar, pamuklar, ipekler ve bunların birbirleri ile olan karışımlarından üretilen kazaklar, kış mevsimlerinin vazgeçilmez giysileri. Kadın erkek genç yaşlı demeden herkesin kendi tarzına uygun olan modelleri kış aylarını sıcacık geçirmemize yardımcı oluyor. 

Kazakların da pek çok giysi gibi ilk kullanıma çıktıkları dönemler bir hayli eskiye dayanıyor. Kayıtlara göre, el örmesi kıyafetlerin tarihi neredeyse iki bin yıl öncesine dayanmaktadır. Bunda da o dönem insanlarının toplayıcılık ve üreticilik dönemlerine olan etkisini gözlemleyebiliriz. Örme kazaklar ise örme giysilerden biraz daha farklı bir tarihe sahip. İlk örme kazak 15. yüzyılda kuzeybatı Fransa ile o dönemin Britanya’sı arasında bulunan İngiliz Manş Adaları’na bağlı Guernsey ve Jersey Adaları’nda yapılmıştır ve kullanılmıştır. O sıralarda, çıktığı bölgenin adına bağlı olarak ilk kazaklara Guernsey adı verilmiş daha sonrasında bu isim Jersey olarak daha sık kullanılmıştır. Günümüzde de hala kazağa jersey dendiğini görebiliyoruz. 

Erkek triko kazak modelleri erkeklerin en sevdiği modeller arasında yer almakta. kış mevsimine uygun lacivert, bordo, beyaz, bej, melanj, antrasit, siyah, gri, haki ve daha nice renkte kazaklar vitrinlerde erkeklerin beğenisine sunulmuş durumda.  Erkek triko kazak modellerinde diğer kazak modellerinden olduğundan daha fazla renk ve desen bulmak mümkün. Ayrıca triko kazaklar daha ince olduğu için farklı üst giyim seçenekleri ile de daha zengin stiller yaratmanıza yardımcı oluyor. Baskılı ve sloganlı ürünler trikolarda dikkat çeken parçalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda farklı renk bloklarının kullanıldığı değişk desenler de erkek triko kazak modellerinde göze çarpan diğer detaylar arasında yer almakta.Erkek boğazlı kazak modellerinde ise genellikle slim fit ve regular fit modeller daha fazla rağbet ediliyor. Boğazlı modellerde kazağın materyalinin vücudu kaşındırmayacak bir kumaş türünden olması oldukça önemli. Aksi takdirde özellikle slim fit kazaklarda gün boyu sürecek bir eziyet olmaması açısından bu tarz seçimleri hassasiyetle yapmanız önemli olacaktır. Erkek boğazlı kazak modellerinde bütün kış severek giyeceğiniz siyah renkli bir kazağı dolabınızın demirbaşları arasına eklemenizi öneririz.

Erkek örgü kazaklarda el örgüsü ve saç örgüsü modeller, etnik detaylar çok rağbet edilen ürünler arasında yer almakta. Erkek örgü kazakları uyumlu tonlarda tişörtler ve kumaş pantolonlar ile kombinlemek çok salaş ve hoş stiller yaratmanızı sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

Uygula
Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home Home
Outlet Outlet
TESETTÜR TESETTÜR
Trend Ürünler Trend Ürünler